Позитива, Инспиративни слики

Ако навистина сакаш...

02 мај, 05:48

Ако навистина сакаш да направиш нешто, ќе најдеш начин. Ако не сакаш, ќе најдеш изговор.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1761 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

19 Мај

19 Мај
Во 1962 година во САД, светски познатата пејачка Мерлин Монро, во чест на 45 - от роденден на тогашниот претседател Џорџ Кенеди, го испеа препевот на песната „Happy Birthday Mr. President”
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус