Позитива, Мисли

Ако не си видел...

15 октомври, 04:14

Ако не сте виделе со свои очи и не сте чуле со свои уши, не ширете ја веста понатаму со своите мали умови и големи усти!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1583 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус