Филм

Ender’s game:Потполно неочекуван крај и силна порака

Ender’s game:Потполно неочекуван крај и силна порака
17 март, 00:23

„Играта на Ендер” за многумина е уште еден научно - фантастичен филм, како и многуте пред него, но приказната крие многу моќна порака, па оние до кои ќе допре ќе бидат навистина восхитени на крајот од филмот.

„The Hunger Games - Catching Fire”

„The Hunger Games - Catching Fire”
12 февруари, 13:02

„The Hunger Games - Catching Fire” е второто продолжение од трилогијата „The Hunger Games” - американска научно фантастична авантура која премиера доживеа на 15 ноември минатата година во Бразил. 

„Polar express”

„Polar express”
24 декември, 02:22

Овој пат како наш предлог филм, или поточно анимиран филм, ви нудиме не толку нов анимиран филм, но поради новогодишната магија која владее насекаде околу нас, токму овој филм одлично ќе се вклопи во секој домашен амбиент.

„Хобитот: Пустошот на Смауг” – незаборавно патување до Осамената Планина

„Хобитот: Пустошот на Смауг” – незаборавно патување до Осамената Планина
18 декември, 09:26

Вториот дел од трилогијата „Хобитот” на Питер Џексон ги полни кино салите ширум светот.

Филмот за Џастин Бибер од 25 декември во кино салите

Филмот за Џастин Бибер од 25 декември во кино салите
11 декември, 00:59

Кој е Џастин Бибер и каков е неговиот живот ќе можете да дознаете од автобиографскиот филм за младата музичка ѕвезда. Ова е одлична можност за неговите фанови да навлезат во неговата приватност.

 


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2018 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус