Филм

The Host – романтична научна фантастика

The Host – романтична научна фантастика
05 октомври, 06:11

„The Host” е приказна за Душите, вонземјани кои доаѓаат на Земјата, земајќи ги телата на луѓето како свои домаќини.
Човечката раса полека исчезнува, остануваат само малкумина кои се кријат од Трагачите – Души кои ги бараат последните човечки суштества на Планетата.

„This is the end“ - комедија за крајот на светот

„This is the end“ - комедија за крајот на светот
24 септември, 14:04

Група млади познати личности се собираат во домот на Џејмс Франко, кој организира забава. Лудата атмосфера на забавата ќе биде прекината од неочекуваната апокалипса. 

„Despicable me 2“

„Despicable me 2“
13 август, 06:32

Дали оваа акција на двајцата агенти ќе заврши со успех и дали на крај ќерките на Гру конечно ќе ја добијат посакуваната мајка ...

„Искушение“ - филм за неверството и казната

„Искушение“ - филм за неверството и казната
31 јули, 06:48

Разочарана од својот брак започнува врска со Харли, претприемач кој бара од неа да се раздели со сопругот.

Ѕвездени патеки – Во темнината

Ѕвездени патеки – Во темнината
22 јули, 06:22

Приказната е многу интересна, ликовите се добро осмислени, карактерни, а такви се и нивните постапки.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2018 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус