Фотки и видеа

Одличен микс за одличен почеток на денот

Одличен микс за одличен почеток на денот
06 август, 10:49

Одличен микс за одличен почеток на денот


Прва « 21  22  23  24  25  » Последна 

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

19 Мај

19 Мај
Во 1962 година во САД, светски познатата пејачка Мерлин Монро, во чест на 45 - от роденден на тогашниот претседател Џорџ Кенеди, го испеа препевот на песната „Happy Birthday Mr. President”
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус