Каде на одмор...

Подгответе се за Ибица

Подгответе се за Ибица
20 јули, 06:59

Поминете го летото 2013-то најлудо до сега, каде на друго место освен Ибица. Овој шпански остров нуди незаборавен помин на уште едно лето со многу забава и изненадувања. 

 

Зошто да летувате во Мармарис?

Зошто да летувате во Мармарис?
05 јули, 07:03

Вашата дестинација за ова лето зошто да не покрај Медитеранот, на прекрасните плажи во Мармарис?!

Покраината Краби – за нуркачи и авантуристи

Покраината Краби – за нуркачи и авантуристи
17 јуни, 18:00

Иако, за тајландците тоа е само едно село, за туристите тоа е една од омилените дестинации. 

Посетете го Утрехт

Посетете го Утрехт
21 март, 08:34

Холандија е голема земја која итоа како ќе ве остави без здив. Нејзините пејзажи, прекрасните градби, историјата на тоа поднебје, како и лалињата кои се нејзина препознатливост нема да ви дозволат да си заминете.

Топ дестинации за 2013 година

Топ дестинации за 2013 година
21 февруари, 07:57

Со секој изминат топол ден и доаѓањето на нов потопол од претходниот, некако потсвесно, почнуваме да размислуваме на лето, на одмор, на плажа. Почнуваме да размислуваме каде, како и со кој да го поминеме претстојното лето.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус