Мобилни

Vertu Ti – најлуксузниот паметен телефон

Vertu Ti – најлуксузниот паметен телефон
13 февруари, 11:52

Vertu Ti е луксузен паметен телефон чие куќиште е изработено од титаниум и е пет пати поцврсто од куќиштата на останатите паметни телефони, а дисплејот е збогатен со сафири.

5 решенија за испразнета батерија

5 решенија за испразнета батерија
11 февруари, 11:02

Денешниот современ живот не би можеле да го замислиме без мобилен телефон, таблет и мали преносливи лаптопи.

Samsung Galaxy Express

Samsung Galaxy Express
30 јануари, 10:59

Новиот член кој пристигна во семејството на Samsung и го промовира компанијата AT & T е Samsung Galaxy Express.

Sharp Aquos EX SH-04E

Sharp Aquos EX SH-04E
22 јануари, 13:33

Новиот паметен телефон Sharp Aquos EX SH-04E кој е наменет за жени, го претстави јапонската мобилна индустрија.

Asus MeMo Pad

Asus MeMo Pad
15 јануари, 14:50

Кон крајот на овој месец, се очекува во продажба да биде пуштен новиот 7 инчен таблет на Asus, Asus MeMo Pad.


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус