Новости

Цели 30 години ја криеле својата тајна!

Цели 30 години ја криеле својата тајна!
22 септември, 06:46

„Деветте дадилки”, како што сакаат да ги нарекуваат, 30 години тајно се собирале во раните утрински часови, околу 4 часот наутро, и работеле на нивната тајна задача.

Најубавите топ модели за насловната на Интервју

 Најубавите топ модели за насловната на Интервју
27 август, 10:28

Покрај фото сесијата, септемвриското издание ќе донесе и интервју со овие убавици кои ќе проговорат за нивните почетоци во светот на модата и патот до славата кој воопшто не е лесен.

Вистинска трка за улогата на Бетмен

Вистинска трка за улогата на Бетмен
16 август, 12:55

Актерите Ryan Gosling и Josh Brolin се главни фаворити за улогата на Bruce Wayne во филмот „Batman vs Superman” - новото продолжение на филмот „Man of Steel”.

Сојата предизвикува неплодност кај мажите

 Сојата предизвикува неплодност кај мажите
01 август, 07:29

Истражувачите на Кралскиот универзитет откриле поврзаност меѓу зголеменото консумирање соја и лошиот квалитет на спермата.

Блиц селебрити вести

 Блиц селебрити вести
15 јули, 12:00

Викендот го одбележаа неколку интересни селебрити дешавки, а за вас ги издвоивме оние кои привлекоа најмногу внимание на светските портали.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус