Новости

Официјално: Сем Мендес ќе снима нов Бонд филм

 Официјално: Сем Мендес ќе снима нов Бонд филм
12 јули, 10:35

И официјално е потврдено: Мендес му се враќа на Бонд и ќе го режира најновиот филм за тајниот агент кој во кината ќе се најде во ноември, 2015 година.

Вака изгледаат познатите кога се скриваат од објективот

Вака изгледаат познатите кога се скриваат од објективот
25 јуни, 14:10

Не сакајќи да бидат фотографирани без шминка нивната креативност излегува на површина. Како изгледаат познатите кога не се во форма погледнете на следните фотографии:

Првиот трејлер за филмот за Стив Џобс

Првиот трејлер за филмот за Стив Џобс
22 јуни, 13:31

Промоцијата на филмот се очекува да се случи на 16 август. 

Пронајден е Heracleion - изгубениот Египетски град

Пронајден е Heracleion - изгубениот Египетски град
17 јуни, 18:18

Египетскиот град Heracleion кој бил основан околу 8 век п.н.е. бил познат пристанишен град, кој се наоѓал на влезот на Египет.

Ѕвездите на доделувањето на наградите Тони 2013-та

Ѕвездите на доделувањето на наградите Тони 2013-та
10 јуни, 18:19

Уште една прилика да ги погледнеме познатите личности во најразлични модели на црвениот тепих. Овој пат тие продефилираа по повод доделување на наградите Тони 2013-та.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус