Новости

Камерон Дијаз е најплатената актерка во Холивуд

Камерон Дијаз е најплатената актерка во Холивуд
08 јуни, 09:50

Благодарение на филмот „Bad teacher”, Камерон Дијаз е најплатената актерката со возраст од над 40 години.

Гламурот на Канскиот филмски фестивал

Гламурот на Канскиот филмски фестивал
16 мај, 11:19

Погледнете дел од гламурот на Канскиот филмски фестивал.

Во пресрет на Канскиот филмски фестивал

Во пресрет на Канскиот филмски фестивал
14 мај, 11:44

Организаторите го поставија официјалниот постер на овогодинешниот фестивал. Честа да се најдат на постерот оваа година им припадна на легендарните Пол Њумен и Џоан Вудворд.

Официјално отворен 58 - от Евросонг во Малме

Официјално отворен 58 - от Евросонг во Малме
14 мај, 07:12

Шведска е подготвена за овогодишното издание на Евросонг. 

Која е тајната на Џесика Алба за прекрасното тело?

Која е тајната на Џесика Алба за прекрасното тело?
26 април, 11:44

Една од најпознатите холивудски актерки Џесика Алба (31) ја откри тајната за нејзиното прекрасно тело. 


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус