Техно Свет

Ford Fusion – Зелен автомобил за 2013

Ford Fusion – Зелен автомобил за 2013
30 ноември, 15:06

Green Car Journal го претстави Ford Fusion, добитникот на наградата за „Зелен автомобил 2013”. 

Vodafone Smart Tab II 7

Vodafone Smart Tab II 7
27 ноември, 14:02

Во денешниот свет на таблети сé поголемо место зазема новиот Vodafone Smart Tab II 7.

Lamborghini ја претстави најновата верзија на супер автомобилот Aventador LP700-4 Roadster

Lamborghini ја претстави најновата верзија на супер автомобилот  Aventador LP700-4 Roadster
12 ноември, 12:35

Покривот на новото купе е дводелен, изработен е од јаглеродни влакна и тежи околу 6 килограми.

Twitter се извини за грешката која предизвика паника

Twitter се извини за грешката која предизвика паника
09 ноември, 12:15

Twitter направи вистинска забуна испраќајќи пораки до голем број корисници дека нивните профили се хакирани.

Maserati Quattroporte

Maserati Quattroporte
07 ноември, 11:45

Maserati го претстави најновиот седан, Maserati Quattroporte, помоќен, полуксузен, поекономичен.

 


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус