Техно Свет

iPhone 4S

iPhone 4S
25 октомври, 15:12

iPhone 4S е најбрзиот и најмоќен iPhone досега.

Новиот Lexus LF-LC Blue концепт деновиве ќе биде претставен на саемот во Сиднеј

Новиот Lexus LF-LC Blue концепт деновиве ќе биде претставен на саемот во Сиднеј
19 октомври, 15:09

На автомоблискиот саем во Сиднеј кој ќе трае од 19 до 28 овој месец, Lexus ќе го претстави новиот Lexus LF-LC Blue концепт.

Новиот HTC One X + е на повидок

Новиот HTC One X + е на повидок
20 септември, 12:04

 

Новиот HTC One X + се очекува да биде новата верзија на Android (Jelly Bean 4.1)  и да ја има последната верзија на Sense 4.5 интерфејс.

 

Volkswagen Буба

Volkswagen Буба
12 септември, 13:26

Убавецот кој пред 73 години дебитираше на светската автомобилска сцена, со продажба на 22 милиони примероци, денес повторно на патиштата, со подобрен дизајн и функционалност.

BlackBerry Curve 938

BlackBerry Curve 938
06 септември, 16:17

Дознајте што е тоа што BlackBerry Curve 9380 го издвојува од другите мобилни телефони кои спаѓаат во неговата група и зошто е сè повеќе и повеќе баран.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус