Техно Свет

SAMSUNG GALAXY S III

SAMSUNG GALAXY S III
23 август, 16:02

Прочитајте зошто најдобриот модел на Samsung, GALAXY S III ќе ве придобие на прв поглед. Со својот дизајн, инспириран од природата, оди чекор понапред од smartphone.

Очекувајте го новиот VW Golf Blue e-motion

Очекувајте го новиот VW Golf Blue e-motion
20 август, 15:34

Volkswagen Golf активно работи на усовршување на нивниот нов автомобил, VW Golf Blue e-motion. Тоа што овој автомобил го прави поразличен од другите е неговата моќ да користи батерии во замена за нафтени деривати.

Nokia N9

Nokia N9
10 август, 13:01

Најважната карактеристика на овој смартфон Nokia N9 е олеснетата комуникација со пријателите, семејството и општо со целиот свет.

Неодоливиот Mercedes-Benz (новата) A Class од септември во салоните низ Европа

Неодоливиот Mercedes-Benz (новата) A Class од септември во салоните низ Европа
30 јули, 15:15
По своето претставување на женевскиот авто-салон, во средината на март, овој прекрасен убавец од септември ќе се најде во продажните авто-салони низ Европа.

Sony Xperia S LT26i, најдобар во својата генерација

Sony Xperia S LT26i, најдобар во својата генерација
26 јули, 16:06

Неговите брзи и ефикасни перформанси, можноста за надградба на оперативниот систем, како и можноста да снимите HD видео се причини зошто секој мора да го има.  

 

Прва « 15  16  17  18  19  » Последна 

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус