Убав дом

Спални соби кои ќе ве освојат

Спални соби кои ќе ве освојат
30 јули, 00:43

Поттикнати од потребата за добар сон, стотици дизајнери ширум светот креираа бројни дизајни кои воодушевуваат со својот изглед и уникатност. Погледнете неколку од нив. 

Како да ја уредите вашата соба во знакот на морето

 Како да ја уредите вашата соба во знакот на морето
03 јуни, 09:21

Создадете си простор каде ќе уживате и ќе го поминувате најомилениот дел од денот.

Уживајте на вашата тераса!

Уживајте на вашата тераса!
30 април, 10:32

Пред да започнат жешките летни денови, време е да му посветите поголемо внимание на вашата тераса.

Мали тајни за разиграност и светлина

 Мали тајни за разиграност и светлина
24 февруари, 10:08

Уредувањето на домот не мора да подразбира драстични промени.

Полици за поинаков дом

Полици за поинаков дом
09 февруари, 07:09

Избегнете ги класичните полици во домот. Направете промена која ќе ве насмее и ќе го освежи вашиот дом.


Прва  «  1  2  3  4  5  » Последна

© 2024 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус