За неа

Супер вежби за убави нозе

Супер вежби за убави нозе
10 мај, 02:35

Сѐ уште е рано за календарскиот почеток на летото, но никогаш не е рано за да се почне со физички вежби кои ќе го подобрат изгледот на вашето тело, а со тоа спремни и во топ форма да го дочекате летото.

Убавината и храната

Убавината и храната
27 март, 00:02

Убавиот изглед не мора секогаш да биде поврзан со скапи препарати и третмани.

На природен начин до кожа без целулит!

На природен начин до кожа без целулит!
20 март, 08:23

Без скапи третмани и креми, со малку повеќе упорност и неколку производи кои ги имате дома, може да направите вистинска револуција во борбата против целулитот.

Намалете ги симптомите на ПМС

Намалете ги симптомите на ПМС
17 март, 10:50

Некои видови храна можат да ги ублажат, па дури и да ги отстранат непријатните симптоми, како што се нервозата, заморот, чувствителноста во градите и потребата од храна.

Зошто Месечевиот камен е толку посакувано парче накит?

Зошто Месечевиот камен е толку посакувано парче накит?
08 март, 07:24

Месечев камен  - самото име во себе крие мистерија и магија. 


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

8 Декември

8 Декември

Во 1980 година, поранешниот член на Битлси, Џон Ленон бил застрелан од непознат напаѓач.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус