За неа

Најскапата чанта во светот

Најскапата чанта во светот
06 декември, 13:42

Организацијата на Гинисовиот Светски рекорд потврди дека 1001 Nights Diamond Purse е најскапата чанта во светот.

Твид – безвременска ткаенина која секогаш е модерна

Твид – безвременска ткаенина која секогаш е модерна
23 ноември, 14:08
Некои парчиња облека едноставно мора да ги имате. Изгледаат убаво секоја есен, пријатни се за носење, топли се и удобни.

Побрз раст на вашата коса

Побрз раст на вашата коса
15 ноември, 12:54

Доколку Ве загрижува спориот раст на вашата коса, не очајувајте, бидејќи постои решение.

Предвремено побелување на косата

Предвремено побелување на косата
29 октомври, 17:24

Предвременото побелување на косата, освен од гените, може да биде предизвикано од повеќе фактори, и тоа:

Есенски совети за вашата коса

Есенски совети за вашата коса
25 септември, 10:02

Оваа есен направете промена на вашата фризура и изненадете ги оние кои се околу вас. 


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Јуни

23 Јуни

Во 1972 година во Марсеј, Франција, е роден светски познатиот фудбалер Зинедин Зидан.

© 2024 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус