За него

Следете ја есенската мода - носете елек!

Следете ја есенската мода - носете елек!
31 октомври, 02:38

Оваа есен, машките елеци од сите видови како никогаш досега се во мода.

Што треба да знаете пред да порачате костум?

Што треба да знаете пред да порачате костум?
30 септември, 06:05

Порачката на костум по ваша мерка дефинитивно е најдобрата опција, особено за оние кои се меѓу број. 

Што ги усреќува момците?

Што ги усреќува момците?
18 септември, 06:17

Ако жените се мистериозни и често променливи, кај момците секогаш е обратното. Тие јасно знаат што сакаат и што може да ги направи среќни. Ова се неколку од работите што скоро секој маж го прават среќен:

Модерни летни машки обувки

Модерни летни машки обувки
05 август, 13:34

Ова лето како ниту едно досега, во мода се скоро сите бои. 
Насекаде околу нас сѐ е шарено и разнобојно. 
Сѐ е во знакот на летото и така треба и да биде.

Најубавите машки шорцеви за ова лето

Најубавите машки шорцеви за ова лето
02 јули, 12:27

Летото започна, а со него и жешките денови. Подгответе се за нови авантури и нов имиџ ова лето.


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

29 јануари

29 јануари
Во 1845 година, во неделниот весник New York Evening Mirror, била објавена „Гавранот”, легендарната поема на Едгард Алан По.        
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус