За него

Dolce&Gabbana есен/зима 2013 - Машка колекција

Dolce&Gabbana есен/зима 2013 - Машка колекција
04 септември, 12:15

Ви ја претставуваме новата колекција на една од најпознатите модни куќи Dolce&Gabbana. Препуштете се на елегантниот спој на минатото и сегашноста, кој ќе го освои секој ваш здив.

 

Прва « 4  5  6  7  8  » Последна 

ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

29 јануари

29 јануари
Во 1845 година, во неделниот весник New York Evening Mirror, била објавена „Гавранот”, легендарната поема на Едгард Алан По.        
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус