Позитива, Инспиративни слики

Цени го животот...

03 март, 07:03

Кога животот ти дава 1000 причини да заплачеш, ТИ покажи му на светот дека имаш милион причини ДА СЕ НАСМЕВНЕШ!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1923 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Септември

18 Септември

Во 1961 година е роден Џејмс Гандолфини, американски актер. Џејмс Гансолфини или познат како Тони Сопрано, по својата улога во телевизиската серија „Сопранови“.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус