Денови ...

07 мај, 00:53

Никогаш немој да ги обвинуваш деновите во твојот живот.
Добрите денови ти даваат среќа, а лошите денови ти даваат искуство.
И двата видови на денови имаат суштинско значење за твојот живот.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1728 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

6 Јуни

6 Јуни

Во 1799 година, во Москва е роден познатиот руски поет и основач на модерната руска литература, Александар Сергеевич Пушкин.

© 2023 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус