Позитива, Инспиративни слики

Збогум лето, добредојде есен!

30 септември, 09:18

Богатството на вашиот живот не се мери според она што ќе го пожнеете, туку според она што ќе го засадите.
Ви посакуваме плодна есен со многу семиња на љубов, добрина и насмевки.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 5017 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

Есенски бајки – фотографии за убав ден

2019-09-30 06:27:57
Есенски бајки – фотографии за убав ден
Неверојатните трансформации на природата се најзабележливи токму во есен и не може, а да не ја забележиме убавината која нè опкружува. Фотографот Алекс Гриншпан направи прекрасна серија фотогра

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Октомври

23 Октомври

Во 1940 - та година во Бразил е роден Пеле, најголемиот фудбалер на сите времиња.

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус