Позитива, Мисли

Добриот збор железна врата отвора

01 април, 00:12

„Добриот збор железна врата отвора”, затоа „Два пати мери, еднаш сечи” и внимавај „Јaзикoт да не ти е пoоcтap oд caбjaтa”.

Ви посакуваме убав ден и позитивни мисли!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2472 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус