Животен стил, За него, Мода

Dolce&Gabbana есен/зима 2013 - Машка колекција

04 септември, 12:15

 

 

 

 

 

 

Ви ја претставуваме новата колекција на една од најпознатите модни куќи Dolce&Gabbana. Препуштете се на елегантниот спој на минатото и сегашноста, кој ќе го освои секој ваш здив.

 

 

 


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1453 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус