Мој предлог, Книга

„Дозволи ми да бидам вистинскиот“ – Бела Андре

13 март, 07:30

Љубовна приказна за животот на Вики Бенет која како тинејџерка му го спасува животот на Рајан Саливан, нејзин врсник. Од тој момент започнува нивното блиско пријателство, едно од оние кои траат цел живот. Рајан секогаш е тука за да ѝ помогне, а таа може да се потпре на него. Љубовта е обострана, но Вики одбива да станат нешто повеќе сакајќи да патат и да се бркаат.

„Дозволи ми да бидам вистинскиот“ е со еротска содржина и е шеста книга од серијалот 7 книги на Бела Андре.

Читајте и уживајте во ноќта.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 2235 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус