Позитива, Мисли

Филозофијата на успешниот живот

08 јануари, 11:56

Кога си сам контролирај ги своите мисли, а кога си во толпа народ контролирај ги своите зборови.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1827 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Мај

18 Мај
Во 1872 година во селото Влахи, Мелничко, во Пиринска Македонија, денешна Бугарија, е роден Јане Сандански, еден од најистакнатите македонски револуционери, познат и почитуван војвода и одличен раково
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус