Фотки и видеа

Фотографии сликани во вистински момент

01 март, 09:23

Понекогаш, некои сосема секојдневни ситуации фотографирани во вистинскиот момент, може да прераснат во урнебесни фотографии.

 

 

 

 

Лесно е кога имаш дозвола:)

Војников снима филм или е на должност?

Снаодливи полицајци

Важно детенцето има палтенце и капче

Навистина одличен тајминг за фотографирање

Ѝ се погоди моментот на мецана

Внимателно држете го, да не падне!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2360 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

19 Мај

19 Мај
Во 1962 година во САД, светски познатата пејачка Мерлин Монро, во чест на 45 - от роденден на тогашниот претседател Џорџ Кенеди, го испеа препевот на песната „Happy Birthday Mr. President”
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус