Фотки и видеа

Непоканет гостин

08 август, 07:02

Непоканетиот гостин на ручек ќе им ја изеде целата храна на трите мачиња. Погледнете само како ќе го направи тоа!

 

 

 

 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1690 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

7 Декември

7 Декември
Во 1914 година во Европа, започнала Првата светска војна, позната во историјата уште и како Големата војна и Војната на нациите. Во бојните полиња кои ги имало насекаде низ Европа, биле мобилизирани н
© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус