Фотки и видеа

Неуспешен обид за спасување

27 јуни, 06:58

Група поддржувачи на еден добар гест се сведоци на ужасна сцена.

Фоката која требаше да се врати во морето на само 1 метар над морската површина ќе биде изедена.

 

 

 

Тоа е само реклама!!!


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1592 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

7 Декември

7 Декември
Во 1914 година во Европа, започнала Првата светска војна, позната во историјата уште и како Големата војна и Војната на нациите. Во бојните полиња кои ги имало насекаде низ Европа, биле мобилизирани н
© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус