Фотки и видеа

Ве молам отворете!

11 август, 07:04

Како е кога некој ќе ви ја затвори вратата пред нос? Погледнете како реагира на тоа ова кученце кое го моли неговиот домаќин да ја отвори вратата.

 

 

 

 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 988 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

7 Декември

7 Декември
Во 1914 година во Европа, започнала Првата светска војна, позната во историјата уште и како Големата војна и Војната на нациите. Во бојните полиња кои ги имало насекаде низ Европа, биле мобилизирани н
© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус