Фрли си зад себе

07 февруари, 00:40

„Фрли си зад себе, за да си најдеш пред тебе” и не грижи се премногу, бидејќи „Ако не заврне, барем ќе капне”.

Бидете дарежливи, добри, позитивни и уживајте во претстојниот викенд!


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2134 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

8 Декември

8 Декември

Во 1980 година, поранешниот член на Битлси, Џон Ленон бил застрелан од непознат напаѓач.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус