Животен стил, Хороскоп и Нумерологија

Најдобрите и најлоши комбинации на хороскопските знаци

15 јануари, 00:03

Дванаесетте знаци на Зодијакот може одлично или просечно да се согласуваат меѓу себе, а не ретко комбинациите се навистина лоши.

На кратко ги претставуваме сите комбинации за секој хороскопски знак одделно, кои комбинации се најдобри за врска, кои се релативно добри, но и оние кои може да се покажат како навистина лоши.

 

 

                                                                            

 Јарец              Водолија                 Риби                    Овен                  Бик                 Близнаци

 

 

                                                                            

 Рак                       Лав                  Девица                  Вага               Шкорпија               Стрелец

 

 

 

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 5430 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2023 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус