Позитива, Мисли

Христос се роди!

07 јануари, 06:42

Божјата светлина нека ви го осветли патот, љубов и добрина низ животот нека ве води.
За многу години Божиќ, Христос се роди!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 4174 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

13 Јуни

13 Јуни

Во 1953 година во Денвер, во Колорадо, е роден актерот Тим Ален Дик.

© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус