Инспиративни слики

Љубов...

24 април, 08:50

За љубовта не постои вистинско време и место.

Таа се раѓа случајно во секое отчукување на нашите срца, во секој поглед на нашите очи, во секој миг поминат заедно.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1580 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

Зимница – печени пиперки во тегла

2019-09-30 11:49:18
Зимница – печени пиперки во тегла

Рецептот е наменет за сите оние кои секоја есен ставаат печени пиперки во замрзнувач, во најлонски ќесички.

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Октомври

23 Октомври

Во 1940 - та година во Бразил е роден Пеле, најголемиот фудбалер на сите времиња.

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус