Инспиративни слики

Ова мора да го знаеш...

07 август, 08:09

Насмевката секогаш ќе биде лек, тишината најдобра одмазда, а љубовта сѐ што ти е потребно.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1545 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус