Инспиративни слики

Продолжи да чекориш

08 јули, 06:04

Не е важно колку бавно се движиш, сè додека не запираш и продолжуваш напред.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1989 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус