Инспиративни слики

Животот е чудо

28 јуни, 06:55

Ако не веруваш во чуда, можеби си заборавил дека и ти си чудо.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 4625 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус