Позитива, Мисли

Каде што се слуша смеата

23 февруари, 10:43

„Среќата доаѓа во куќата во која што се слуша смеата”.
-Јапонска поговорка-

Не е потребно објаснување, нели?


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1811 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус