Позитива, Мисли

Како да имате среќен живот

23 октомври, 07:05

Животот е краток па затоа запомнете го следново: секогаш фокусирајте се само на работите кои ви се навистина важни и кои ве прават среќни, а другите работи кои не се толку важни, засекогаш отфрлете ги од вашиот живот.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1703 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

1 Јули

1 Јули

Во 1967 година во Куманово е роден Тони Михајловски, македонски актер, водител и шоумен. 

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус