Позитива, Инспиративни слики

Каков спомен ќе оставиш?

03 септември, 11:06

Еден ден ќе бидеш само спомен за другите. Потруди се тој спомен да биде убав.

-Мајка Тереза-

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1885 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус