Какви се луѓето

31 мај, 12:46

Колку интересни суштества сме ние луѓето. За своите грешки сме одлични адвокати, а за туѓите грешки уште подобри судии.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1547 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус