Позитива, Инспиративни слики

Кога ќе дојде среќата?

03 јуни, 10:33

Заблагодари се за проблемите кои ги немаш!


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1542 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус