Позитива, Мисли

Кога ноќта е темна

30 октомври, 06:14

Кога ноќта е темна и патот ќе го проголта мракот
поглед еден кон небото вперен
ќе ви даде знак УТРОТО се раѓа ПАК.

 


автор: Petrovska Vesna

Оваа вест е прочитана 1777 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус