Позитива, Мисли

Љубовта е таа

02 септември, 09:46

Не се обидувајте да ги промените луѓето, едноставно сакајте ги, бидејќи љубовта е таа која има сила да промени!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1131 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус