Мисли

Добра причина

25 август, 06:00

За секоја добра причина поради која лажете, има уште подобра причина да ја кажете вистината.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2068 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

30 Мај

30 Мај

Во 1953 година во Даблин, Ирска, е роден познатиот ирски актер Кол Мини. 

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус