Животен стил, За него, Мода

Модерни летни машки обувки

05 август, 13:34

Ова лето како ниту едно досега, во мода се скоро сите бои. 
Насекаде околу нас сѐ е шарено и разнобојно. 
Сѐ е во знакот на летото и така треба и да биде.

Покрај облеката за која сме навикнати да е со светли и разнобојни бои, ова лето впечатливи се и летните машки обувки, кои исто така ги има во скоро сите бои.
Изгледаат примамливо и ултра модерно.

Припадниците на посилниот пол кои внимаваат на нивниот надворешен изглед и кои сакаат да бидат во тек со светските модни трендови, ова лето задолжително треба да имаат некој пар од овие преубави шарени еспадрили, бродарки или сандали.

Едноставни се и многу се удобни и се вклопуваат со секаква летна гардероба, од бермуди до ленени панталони или фармерки.

Комбинирајте ги по ваш вкус и желба и бидете во чекор со модните трендови.  

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 7608 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

29 Октомври

29 Октомври

Во 1944 - та година, во Горно Врановци, велешко, излезе првиот број на „Нова Македонија” на македонски јазик.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус