Позитива, Мисли

Ова е мојата желба за тебе

28 мај, 06:46

Ова е мојата желба за тебе:

Виножито после дождот, насмевка кога тагата ќе те најде, сонце кое душата ќе ти ја грее и добрина која од срцето твое ќе пее.

Имајте убав ден!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 3073 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

13 Јуни

13 Јуни

Во 1953 година во Денвер, во Колорадо, е роден актерот Тим Ален Дик.

© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус