Позитива, Инспиративни слики

Мудар избор

30 мај, 00:23

Гласот користи го за љубезност, рацете за хуманост, умот за вистината, а срцето за љубов.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1707 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус