Најди

16 септември, 06:51

Најди раце кои ќе те држат кога си слаб, очи кои ќе ја гледаат твојата внатрешна убавина и срце кое ќе те сака во добро и во зло. Кога тоа ќе го најдеш, си нашол вистинска љубов.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1793 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус