Позитива, Мисли

Не очајувајте ...

06 јули, 06:35

Никогаш немојте да бидете тажни за нешто што сте пропуштиле, а сте очекувале дека ќе го имате, бидете радосни за пропуштената можност, бидејќи Бог има план да ви даде нешто многу подобро отколку што очекувате.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1951 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус