Позитива, Инспиративни слики

Не си...

13 септември, 06:22

Никогаш не си премногу стар, премногу лош, ниту премногу си задоцнил за повторно да започнеш од нула. 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 15481 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус